Adrian Stojewski, kucharz: Czy na pewno wiesz, jak jeść zdrowo? [GOTOWANIE ANN]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 0

Adrian Stojewski, kucharz z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w kuchni hiszpańskiej i południowoeuropejskiej opowiadał niedawno w Klubie Dyskusyjnym Ann, jak rozpoznać najzdrowsze okazy owoców, warzyw, czy mięsa lub ryb. Natomiast już od pierwszej soboty lipca, w nowym programie kulinarnym Gotowanie Ann, nasz ekspert od łasuchów, będzie dzielił się z nami unikalnymi przepisami na najlepsze śródziemnomorskie dania w wersji na zdrowo.

W każdą sobotę lipca o godzinie 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia Adrian Stojewski będzie opowiadał o innej potrawie i podawał na nią praktyczny przepis oraz co więcej, będzie krok po kroku pokazywał jak przyrządzić najrozmaitsze dania czy zdrowe desery wprost z gorącej Hiszpanii, Portugalii, czy Włoch.

Adrian Stojewski co sobotę w programie Gotowanie Ann

Mówimy o teorii i praktyce. Pokażemy kuchnię hiszpańską od tej strony najbardziej praktycznej i najzdrowszej. Zdradzę Wam własne sekrety na przyrządzenie zup, przekąsek, tzw. tapas, dań głównych, deserów. Zobaczycie, że przyrządza się je bardzo szybko i jednocześnie bardzo smacznie. Chciałbym Was też przekonać, że warto eksperymentować ze zdrową kuchnią i zdrowym, naturalnym odżywianiem. Zobaczycie, jak łatwo wykorzystując produkty sezonowe odżywiać się naprawdę ciekawie i przy tym z dobrym skutkiem dla naszego ciała i umysłu. Kuchnia hiszpańska jest z umysłem i trybem życia mocno połączona – zapowiada nowy program w Ann Adrian Stojewski.

Adrian Stojewski to kucharz, podróżnik i bloger – hiszpanskiesmaki.pl a także absolwent Technikum Gastronomicznego i jednej z dwóch wyższych uczelni gastronomicznych w Hiszpanii – UCAM. Adrian uczył się gotować od mistrzów kuchni hiszpańskiej z gwiazdkami Michelin, takich jak: Kiko Moya, Fran Martinez, Ivan Cerdeño Lopez, María José San Román czy Pablo González.

Znajdź więcej wideo i webinarów w aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

To jedynie skrót Klubu Dyskusyjnego. Całą rozmowę znajdziesz wyłącznie w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.